2024. Április 07. 19:38, vasárnap | Helyi

A pápai csapat ma a 13. helyen álló Csetény otthonában 0-0-s döntetlent ért el.

Perutz: Sima győzelem hazai pályán
2024. Március 29. 19:25, péntek | Helyi

A pápai csapat a Veszprém vármegyei első osztályú labdarúgó-bajnokság 21.fordulójában magabiztosan, 4-0-ra győzte le Gyulafirátót együttesét.

Sümegen folytatta győzelmi sorozatát a Perutz
2024. Március 24. 08:51, vasárnap | Helyi

A pápai csapat Sümegen is folytatta idei jó sorozatát, hiszen Nagy Krisztián duplájával 2-1 arányban legyőzte a hazaiakat.

Óriásit hajrázva nyert a Perutz!
2024. Március 16. 20:19, szombat | Helyi

A 90.percben 1-0-ra még a vendégek vezettek.

Simán győzött a Perutz Balatonfüreden!
2024. Március 10. 18:42, vasárnap | Helyi

A pápai együttes a vármegyei első osztályú labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában a Balatonfüred vendégeként fontos három pontot szerzett.

Perutz-győzelem a nyitányon!
2024. Március 03. 09:06, vasárnap | Helyi

A pápai csapat a Veszprém vármegyei labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában 3-2 arányban legyőzte Balatonalmádi csapatát.

Szűcs Lajos: A klubházba belépve úgy éreztem, hogy hazajöttem
2024. Január 21. 09:43, vasárnap | Helyi

A korábbi kiváló hálóőr a Pest vármegyei Vecsés trénere, amellyel a Perutz szombaton játszott felkészülési mérkőzést.

Szűcs Lajos újra Pápán!
2024. Január 17. 20:14, szerda | Helyi

14:0-ra győzött a Perutz!
2023. November 30. 21:57, csütörtök | Helyi

A Csetény együttesét győzte le nagy arányban a Pápa, a Veszprém vármegyei Magyar Kupa harmadik fordulójában.

Szakadó hóesésben kapott ki a Perutz Zircen
2023. November 25. 18:34, szombat | Helyi

Sok helyzetet kihagyva, egy góllal maradt alul megyei vetélytársával szemben a pápai csapat.

Döntetlennel folytatta a Perutz
2023. November 20. 06:40, hétfő | Helyi

A pápai csapat a Veszprém vármegyei labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában 2-2-es döntetlent játszott Szentantalfán.

Magabiztos Perutz-siker az Ajka Kristály ellen
2023. November 11. 21:33, szombat | Helyi

A Veszprém vármegyei első osztályú labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában a második félidőben szerzett találatokkal 3-0 arányban győzte le az Ajka Kristály együttesét a Pápa.