2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2014. Július 28. 10:41, hétfő | Sport
Forrás: InfoVáros | Hajósi Miklós

Nagy Endre és a Debreceni drift!

Debreceni Amatőr drift verseny 2014. 2. fordulója lesz augusztus másodikán, ahol te is részt veszel.

Éles mezőnyben, mint versenyző teszed tiszteletedet. Mit vársz ettől a versenytől? Mit jelent számodra a Drift mint autósport?
Ha már drift verseny, mesélnél magadról, mint drift versenyzőről?

Épp kamion turbó csere közben ért a felkereséses e-mail Romániában:
Jelenleg kamionozom, és mellette szabadidőmben driftelgetek
.

- Új szervizcsapattal vágtam neki az idei szezonnak, és mivel a megrendelt drift futóművem nem készült el, ezért az első debreceni driftnek a tavalyi fejlesztéssel vágtam neki. Aminek az lett a következménye, hogy a 3. helyért folytatott csatában kiszakadt a GL-szem, amit nem tudtunk orvosolni, de így is megkaptuk a legjobb szervizcsapatnak járó kupát. Maradt a 4. hely, közel 40 indulóból.
Köszi, srácok!

- Nyíregyházi KZ Invest kupán is indultunk a gőzt levezetni, kicsit szórakozni, csak keresztbe.
A Máriapócsi Retro drift kupára keményen készültünk, de sajnos idő hiányában nem tudtuk letesztelni az újonnan bekerült saját tervezésű driftfutóművet ("endyfab" a wisefab után szabadon)
Szombaton, a teszten kiderült, nem tökéletes sokat kell gépészkedni vele, de már nem volt időnk állítgatni.
Bejutottam top8-ba, a top4-be aztán besötétedett, ezért másnap reggel lett lefutva a top4 futam. A második körben a túlságosan nagy kormányszög miatt megterhelt csonkállvány eltört ezért kiestem és maradt a 4. hely.

- Jelenleg is nagy erőkkel folyik az autó felkészítése a versenyre. Köszi: Póni, Csacsi, Dani!
De nagyon sokat segítnek a kollegáim is szállítás leszervezésében, alkatrész beszerzésbenés hogy ki ne fogyjon a sör.

- Köszi "Collegu": "Barkács, Matyi, Jimmy, Kiscsákány, Misi, Jani, Rekedt kutya
és a többiek, akik úgy segítettek pócson hogy azt se tudtam ki kicsoda. Köszi!
Más szponzor egyelőre nincs, de ha lesz eredmény, hátha felfigyel valaki.
A debreceni driften jó kis családias a légkör, jó a hangulat azért szeretünk oda járni.

- Drift és én? Néha magázódunk, nagyon költséges sport lett. Az első pócsi versenytől kezdve jelen vagyok a drift versenyeken, de ütőképes autó nélkül nehéz eredményt elérni.
Saját zsebből nagyon nehéz, de próbálkozunk, és sokat segít a fiúk lelkesedése is.
Persze az állandó segítségről se feledkezzünk meg Alex és az élettársam aki "engedi" hogy a hobbimra költsek. Köszi!

- 2015? Összeálljon egy ütőképes autó, és végigmenni a bajnokság versenyein műszaki hiba nélkül.

Szurkoljunk a „Talbotos”-nak közösen augusztus másodikán Debrecenben. Vámospércsi út. (volt Anita Transz telep).

2024. Április 19. 07:24, péntek | Sport

Bukaresti tenisztorna - Fucsovics legyőzte a második kiemeltet, és negyeddöntős

Fucsovics Márton bravúros győzelemmel bejutott a negyeddöntőbe az 579 ezer euró összdíjazású, bukaresti salakpályás férfi tenisztornán.

2024. Április 17. 17:22, szerda | Sport

Párizs 2024 - Száz nappal a rajt előtt már 150 kvótája van Magyarországnak

Már százötven kvótája van a magyar csapatnak, mely összességében közel kétszáz fős lehet

2024. Április 16. 21:49, kedd | Sport

Csak századmásodpercekre az első helytől

Gender Tamás Junior 2024. 04. 10-13. között Franciaországban, Champions of the Future (RGMMC) bajnokság keretein belül, Val d\'Argenton-ban a Circuit de karting du Val d\'Argenton-on versenyzett.

2024. Április 16. 10:14, kedd | Sport